رپورتاژ

تراول تورز مجله آموزشی و اطلاع رسانی امور مهاجرتی و توریستی

تراول تورز

اگر قصد مهاجرت تحصیلی ، کاری ، سرمایه گذاری و حتی استارت آپی دارید پیشنهاد می کنیم حتما قبل از مهاجرت مقالات مجله تراول تورز را مطالعه کنید. مجله ترول تورز هیچگونه فعالیت مهاجرتی ندارد و صرفا مطالب منابع خارجی را ترجمه و منتشر می کند.

بسیاری از افراد تصور عجیبی درباره مهاجرت دارند. فکر می کنند اگر زندگی سختی در کشور خود دارند مهاجرت می تواند زندگی آنان را دگرگون کند. به عنوان فردی که تاکنون تجربه حضور در کشورهای مختلف را داشته ام و به افراد زیادی مشاوره داده ام با قاطعیت می گویم مهاجرت زندگی شما را دگرگون می کند اما این بستگی به خودتان دارد که دگرگونی به صورت یک فاجعه باشد یا یک زندگی فوق العاده!
مطمئن باشید اگر در کشور خودتان نمی توانید با افراد مختلف خوب ارتباط برقرار کنید، اگر نمی توانید کسب درآمد کنید و حتی اگر نمی توانید از خوشی های هرچند کوچک زندگیتان لذت ببرید قطعا در سایر کشورها نیز به همین صورت خواهد بود. این جملات کلیشه ای نیستند بلکه حاصل مشاهده انسان های بسیار زیادی بوده است که تاکنون دیده ام.
اگر قصد مهاجرت دارید به شما تبریک می گویم چون بزرگ ترین تصمیم زندگیتان را گرفته اید اما قبل از آن پیش بینی همه چیز را بکنید چون قرار نیست کسی حامی ، همزبان و هم فکر شما باشد…

جهت آشنایی با انواع روش های مهاجرتی (مهاجرت تحصیلی ، مهاجرت کاری ، مهاجرت سرمایه گذاری ، مهاجرت تمکن مالی ، مهاجرت از طریق خرید ملک و سایر روش های مهاجرتی) به مجله تراول تورز مراجعه نمایید.

آدرس سایت: https://travel-tours.org

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *