تبلیغات فضای مجازی

خط خدماتی چیست؟

خط خدماتی چیست؟

خط خدماتی چیست؟

امروز مردم از پیامک های تبلیغاتی خسته شده اند و روی سیم کارت خود دریافت پیامک های تبلیغاتی را مسدود کرده اند به این افراد بلک لیست می گویند. تنها خطوط خدماتی امکان ارسال پیامک به تمام شماره ها حتی بلک لیست ها را دارند و برای اینکه خط تبلیغاتی خود را به خدماتی تبدیل کنید می بایست مراحلی را طی نمایید. بنابراین ما دراین مقاله از تدسا تمامی توضیحات لازم را در اختیار شما قرار می دهیم.

کاربرد های خط خدمات عمومی:

» وب سایت ها و اتوماسیون ها

اگر صاحب وب سایتی هستید، حتما تعامل با مشتری یکی از شاخصه های اصلی کسب و کار شما میباشد. همانطور که میدانید پنل های اس ام اس مکث قابلیت اتصال به وب سایت اینترنتی شما را دارند و شما تنها با استفاده از خط خدماتی میتوانید پیامک های حاوی کد تایید ثبت نام و یا هر اخبار و اطلاع رسانی سایت تان را از طریق ارسال پیامک (حتی به بلک لیست) انجام دهید.

» برای اپلیکیشن ها

فرض کنید صاحب یک اپلیکیشن موبایلی هستید و میخواهید اطلاعیه هایی از جمله کد تایید یا OTP، کد تخفیف، جشنواره ها و… به مشتریان و کاربران خود ارسال کنید. در این مواقع شما نیاز به خط خدماتی عمومی دارید تا بتوانید حتی به بلک لیست ها هم پیامک ارسال کنید.

» فروشگاه های اینترنتی

گمان کنم تا به حال یکبار هم که شده خرید اینترنتی انجام داده اید! در این حالت، اطلاعیه های خرید و پرداخت برای شما پیامک میشود. آن هم در زیر 2 دقیقه! خطوط خدماتی اشتراکی به شما این امکان را می دهند تا مشتریان وب سایت خود را در جریان موفق بودن خریدهایشان بگذارید و همچنین رضایت و اعتماد شان را جلب کنید.

» آموزشگاه ها، ادارات و سازمان ها

آموزشگاه های زبان، مدارس، موسسات، ادارات و سازمانها… همه و همه از کسب و کاری کوچک گرفته تا بزرگ نیازمند پنل اس ام اس میباشند. حال برای تبلیغ یا اطلاع رسانی! اما دغدغه اصلی آنها اینست که نمیتوانند به شماره های بلک لیست پیامک ارسال کنند! با خطوط خدماتی اشتراکی مکث از این پس می توانید به راحتی و در کسری از دقیقه برای دانش آموزان، کارکنان، ارباب رجوع و… پیامک ارسال کنید.

به عنوان مثال میتوانید زمان شروع کلاس ها، دایر بودن کلاس ها، جلسه اولیا و مربیان و… را به راحتی اطلاع رسانی کنید!

شرایط استفاده از خط خدماتی چیست؟

شرایط کلی استفاده از خطوط خدماتی، عدم ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی (ارسال پیامک به بانک شماره) است؛ ارسال پیامک به افرادی که ما را می‌شناسند و پیامک ما برایشان مهم است.

شما می‌توانید برای ارسال پیامک‌ وب سرویس(کدفعال سازی)، یاداوری تمدید قرارداد (بیمه)، ارسال کدرهگیری مرسولات پستی(فروشگاه اینترنتی)، اطلاع رسانی در مورد لغو کلاس(دانشگاه و مدارس)، یاداوری بدهی افراد و تبریک روز تولد(فروشگاه)و… از خطوط خدماتی ما استفاده کنید.

تفاوت پیامک تبلیغاتی و پیامک خدماتی:

پیامک تبلیغاتی، پیامک هایی هستند که به طور پیش فرض از تمامی خطوط پیامکی ارسال می شود. این گونه ارسال ها توسط صاحب تلفن همراه قابلیت غیرفعال شدن را دارند تا پیامک های ارسالی از این خطوط به سیم کارت هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند ارسال نگردد زیرا این اشخاص قانونا اعلام کرده اند که تمایلی به دریافت پیامک های تبلیغاتی ندارند.

پیامک خدماتی، پیامک هایی هستند که از همان خطوط تبلیغاتی ارسال می شوند با این تفاوت که شما باید از آن خطوط به عنوان خط اطلاع رسانی استفاده نمایید و متن پیامک های شما جنبه تبلیغاتی نداشته باشد. اکثر شرکتها و سازمانها که محتوای پیام های آنها کلی ، مشخص و در محدوده کاری همان مجموعه برای مخاطبانی شناخته شده می باشد از خطوط خدماتی استفاده می کنند.

باتوجه به این نکته که بسیاری از افراد شماره خود را وارد بلک لیست مخابرات کرده اند، بمنظور رد شدن پیامهایی که جنبه اطلاع‌رسانی و خدماتی داشته و نه تبلیغات و بازاریابی، با تکمیل کردن فرم خدماتی برای شماره خط اختصاصی خود برای این امر اقدام نمایید. بعد از تکمیل و ارسال فرم خدماتی به کارشناسان شرکت سیمرغ، سایر مراحل توسط این شرکت انجام می گیرد که معمولا حدود یک ماه به طول می انجامد. کلیه مراحل رایگان می باشد و به محض فعال شدن بر روی سامانه شما قرار داده خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *