بازاریابی اینترنتی

کسب درآمد از آمازون به روش ساده

کسب درآمد از آمازون به روش ساده

معرفی صفر تا صد شکل گیری آمازون:

آمازون (Amazon) یک شرکت فن آوری چند ملیتی آمریکایی‌ در زمینه تجارت الکترونیک (E-commerce)، رایانش ابری (Cloud computing) و هوش مصنوعی (Artificial intelligence) مى باشد، که توسط جف بیزوس (Jeff Bezos) تأسیس شده و دفتر اصلى این شرکت در شهر سیاتل-واشینگتن (ایلات متحد امریکا) واقع است.

آمازون بزرگترین فروشگاه اینترنتى (online e-commerce marketplace) در جهان مى باشد و در ضمن همراه با گوگل (Google)، اپل (Apple) و فیس بوک (Facebook) جزء یکی از چهار شرکت فن آوری بزرگ در جهان مى باشد، که به عنوان چهار ابر قول ها در حوزه فن آورى (Big Four tech companies) یا (چهار سوار : Four Horsemen) شناخته مى شود.

در فهرست بزرگترین شرکت‌های اینترنتی جهان آمازون به عنوان بزرگترین شرکت در این زمینه شناخته شده است و همچنین در فهرست بزرگترین کارفرمایان در ایالات متحده امریگاه جایگاه دوم را دارا مى باشد.

در تاریخ ٥ جولاى ١٩٩٤ میلادى، جف بیزوس این شرکت را به ثبت رسانید و از ١٩٩٥ میلادى، آمازون به عنوان یک استارت آپ (Startup یا Start-up) در زمینه کتاب فروشى آنلاین (فروشگاه اینترنتى) شروع به فعالیت نمود.

درابتدا جف بیزوس شرکت آمازون را با همکارى همسر خود و همچنین استخدام شل کافِان (Shel Kaphan) برنامه نویس حرفه اى کامپیوتر راه اندازى نمود.

در تاریخ ۶ مارس ۲۰۱۸ میلادى، جف بیزوس به عنوان ثروتمندترین فرد جهان با مبلغ ۱۱۲میلیارد دلار دارایی شناخته شد و درضمن در تاریخ ۲۸ مارس ۲۰۱۸ میلادى، ارزش خالص دارایی‌های او ۱۱۸٫۷ میلیارد دلار برآورد شده است. همچنین در آگوست ۲۰۱۳ میلادى، جف بیزوس روزنامه واشینگتن پست (The Washington Post) را با پرداخت ٢٥٠ میلیون دلار براى خود خریدارى نمود. واشینگتن پست قدیمترین روزنامه شهر واشینگتن-دی.سی (ایات متحده امریکا) مى باشد.

پیشنهاد مطالعه : تکنیک های پولساز از اینترنت

در ابتدا آمازون به عنوان یک کتابفروشی آنلاین شروع به فعالیت کرد، ولى سپس فعالیت هاى خود در را در زمینه فروش ویدیو، ام‌پی۳ (MP3)، کتاب های صوتی (دانلود)، نرم افزار، بازی های ویدئویی، لوازم الکترونیکى، پوشاک، لوازم منزل ، غذا، اسباب بازی و جواهرات گسترش داد. این شرکت مجوز انتشارات آمازون، استودیوی فیلم و تلویزیون، آمازون استودیو را دارد و همچنین خطوط تولید لوازم الکترونیکی مصرفی از جمله آمازون کتابخوان الکترونیک کیندل(Amazon Kindle)، فایر تبلت (Amazon Fire tablet)، تلویزیون آمازون فایر (Amazon Fire TV) و آمازون‌اکو (Amazon Echo) را دارا مى باشد. آمازون وب سایت های جداگانه خرده فروشی برای برخی از کشورها دارد و همچنین خدمات حمل و نقل بین المللی برخی از محصولات خود را به برخی از کشورهای دیگر ارائه می دهد. آمازون پریم (Amazon Prime) صد میلیون نفر کاربر دارد.

دلیل انتخاب نام آمازون:

به دلایل زیادى نام های تجاری در بستر اینترنت داراى اهمیت بسیار بیشترى از برندها در دنیای فیزیکی هستند.

در ۵ جولاى ۱۹۹۴میلادى ، در ابتدا جف بیزوس شرکت خود را با نام کادابرا (Cadabra) ثبت نمود، این کلمه از ریشه ابراکادابرا (Abracadabra) که در زبان انگلیسى به معنى ورد جادویى مى باشد و معادل اجی مجی لا ترجی در فارسى مى باشد. ولى یک سال بعد نام آن را به آمازون تغییر داد.

دلیل این تعییر نام به این شرح بود که، یک روز هنگامى که جف بیزوس با اولین وکیل آمازون تاد تاربرت (Todd Tarbert) در مورد برخی از مسائل حقوقی مکالمه تلفنى داشت، اسم شرکت را اشتباهاً کاداورا (جسد: Cadaver) شنید. این اتفاق سبب شد، جف یبزوس متوجه شباهت بسیار زیاد این دو کلمه شود و به همین دلیل تصمیم گرفت نام شرکتش را تعییر دهد.

او همچنین در سپتامبر ۱۹۹۴میلادى، دامنه دیگرى را به نام Relentless (بی رحم) خریدارى نمود، ولى دوستانش او را متقاعد کردند که این نام شوم مى باشد، این دامنه هنوز متعلق به او مى باشد.

جف بیزوس براى انتخاب نام شرکت خود در ابتدا با رجوع به فرهنگ لغت کار خود را آغاز نمود و در نهایت نام آمازون را براى فروشگاه آنلاین خود انتخاب کرد. به چندین دلیل مهم این نام را انتخاب کرد : آمازون نامى بسیار خاص بود، همچنین بیزویس هم در نظر داشت که فروشگاه اش در نوع خود خاص باشد. در ضمن آمازون نام پرآب ترین رود و دومین رود طولانى جهان واقع در قاره امریکاى جنوبى است و جف بیزویس آرزو این را داشت که روزى شرکت اش تبدیل به بزرگترین فروشگاه آنلاین شود.

آمازون با حرف (A) شروع مى شود که اولین حروف الفباى انگلیسى مى باشد و از این لحاض جیف بیزوس فکر کرد در ضمن اگر روزى کسی فهرستی به ترتیب الفبا از اسامى شرکت ها تهیه کند، در این فهرست آمازون در بالا قرار خواهد گرفت و این اولویت کمک خواهد کرد که در میان کاربران برترى بدست آورد.

سایت آمازون

نحوه شروع کسب درآمد از آمازون:

» ایجاد حساب کاربری در آمازون

اولین کاری که برای کسب درآمد از آمازون باید انجام شود ایجاد یک حساب کاربری است. به سادگی و همانند همه سایت‌ها می‌توان با ورود نام و ایمیل و رمز خود در این سایت ثبت نام کرد.

بعد از ورود اطلاعات، یک ایمیل تاییدیه ارسال می‌شود و یک کد تاییده ارسال می‌شود که این کد را باید در صفحه مربوطه که به آن هدایت شده‌اید وارد کنید.

وقتی این کد تایید وارد شد، ثبت نام تکمیل می‌شود و وارد پروفایل خود می‌شوید. از این به بعد می‌توان به کسب درآمد از آمازون پرداخت. هر شخصی که در سایت آمازون ثبت نام می‌کند یک آی دی منحصر به فرد دریافت می‌کند.

قدم بعدی این است که به دنبال گزینه‌های مناسبی بود که با بازاریابی و ترویج آنها بتوان کسب درآمد از اینترنت کرد. در واقع این همان مرحله است که بدون داشتن محصول می‌توان کسب درآمد از آمازون را تجربه کرد.

خبر خوب این است که این سرویس کاملا رایگان است و به راحتی و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای می‌توان تبدیل به یک همکار در آمازون شد.

»  آمازون هیچ مبلغی را بابت همکار شدن دریافت نمی‌کند.

بنابراین باید مراقب افراد سودجویی که بابت ایجاد همکاری در آمازون، پول درخواست می‌کنند بود.

» چگونه بدون فروش در آمازون کسب درآمد کنیم؟

فقط ثبت نام در آمازون و دانستن مهارت بازاریابی کسب درآمد نمی‌کند. باید یک سری کارها را برای درآمدزایی از آمازون انجام داد. اولین قدم برای کسب درآمد از آمازون شناسایی افرادی است که علاقه‌مند به محصولات آمازون هستند. درآمد رابطه مستقیمی با این شناسایی دارد.

پس وقتی محصولات آمازون را برای بازاریابی مطالعه می‌کنید به افرادی که می‌توانند از آن محصولات استفاده کنند تمرکز کنید که از چه محصولاتی می‌توانند استفاده کنند و برای آنها مفید هستند.

»  کسب درآمد از آمازون با معرفی محصولات هدفمند

هر محصولی را به راحتی نمی‌توان بازاریابی کرد و فروخت. در واقع هر محصول آمازون می‌تواند باعث کسب درآمد از آمازون شود ولی بهتر روی محصولاتی کار شود که اطلاعات بیشتری در مورد آنها دارید و تا حدودی شناختی از آن داشته باشید. وقتی در مورد اطلاعات کافی و اشراف داشته باشید بهتر می‌توانید بازاریابی کنید و فروش داشته باشید و نهایتا پورسانت بیشتر خواهد شد.

مثلا اگر کودکی داشته باشید و کتاب‌های رفتار کودکان را قبلا مطالعه کرده باشید برای معرفی محصولات آمازون که در خصوص رفتار کودکان هستید می‌توانید موفقیت بیشتری کسب کنید و به کسب درآمد از آمازون به شکل بهتری برسید.

» کسب درآمد از آمازون با استفاده از سایت شخصی

این مورد یکی از بهترین روش‌ها برای کسب درآمد از آمازون است. هیچ محصولی از خود ندارید و صرفا قرار است محصولات آمازون را به فروش برسانید. یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای این کار ایجاد یک وب سایت شخصی و یا یک وبلاگ است.

وقتی یک وب سایت و یا یک وبلاگ شخصی داشته باشید همه کاره شما هستید و مدیریت همه چیز در دستان شما است و خودتان تصمیم می‌گیرید که چه محصولاتی را در سایت قرار دهید. به راحتی می‌توانید با استفاده از وردپرس و با طراحی سایت بدون کدنویسی نسبت به راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود اقدام کرد.

باید برای هر محصول یک صفحه جداگانه داشت و توضیحات مناسبی برای آن درج کرد و نهایتا لینک به سایت آمازون داد. برای فروش بیشتر در آمازون لازم است یک استراتژی مناسب طراحی کرد. سئوال این است که این استراتژی را چگونه باید طراحی کرد؟

» تحلیل اطلاعات برای ایجاد فروش در آمازون

اگر وب سایت خود را راه اندازی کردید باید تحلیل رفتار مشتریان سایت را انجام دهید. اگر بتوان رفتار مشتریان سایت را تحلیل کرد می‌توان فروش بیشتری داشت. مثلا باید تحلیل‌های زیر را انجام داد:

کدام یک از صفحات مربوط به محصولات کابران بیشتری جذب کرده است؟

میزان ترافیک در طول هفته؟

تعداد کلیک‌هایی که از طریق سایت وارد سایت آمازون می‌شود و به خرید از آمازون تبدیل می‌شود.

این موارد باعث می‌شود که متوجه شوید کدام محصولات آمازون می‌توانند فروش بیشتری ایجاد کنند. اگر فروش افزایش پیدا کند رتبه نزد آمازون بالاتر می‌رود و تبدیل به یک دستیار در این سایت می‌شوید.

» کارت‌های هدیه آمازون راهی برای کسب درآمد از آمازون

علاوه بر فروش براساس بازاریابی و یا همان روش همکاری در فروش می‌توان با استفاده از کارت‌های هدیه آمازون به کسب درآمد از اینترنت رسید.

روش‌های زیادی برای گرفتن این کارت هدیه‌ها و نهایتا کسب درآمد از طریق آمازون وجود دارد که به آن‌ها اشاره می‌شود:

یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای کسب درآمد از آمازون بدون فروش، گرفتن کارت هدیه در ازای چیزی است. می‌توان کالاهای قدیمی و یا محصولات استفاده نشده خود را مبادله کرد و این کارت را دریافت کرد. این محصولات می‌توانند کتاب و یا وسایل الکترونیکی باشند.

می‌توان از این کارت‌ها به عنوان وجه نقد در سایت‌هایی همچون cardpool استفاده کرد. علاوه بر آن می‌توان با خرید از آمازون و استفاده از کارت هدیه برای پرداخت وجه بابت محصولات از این کارت‌ها استفاده کرد. این امکان نیز وجود دارد که کارت‌های هدیه را به عنوان پاداش و یا امتیاز به دست آورد.

با مشاهده بعضی از ویدیوها و یا شرکت در نظرسنجی‌ها می‌توانید امتیاز کسب کرد و سپس از آن امتیازات که در قالب کارت هدیه هستند استفاده کرد. می‌توان این کارت‌ها را به پول نقد نیز تبدیل کرد و وجه آن را از طریق کارت اعتباری خود دریافت کرد.

» کسب درآمد از آمازون از طریق شرکت‌های نظرسنجی آنلاین

شرکت‌های زیادی وجود دارند که برای مشتریان خود نظرسنجی راه‌اندازی می‌کنند. این تحقیقات می‌تواند در زمینه‌های نرم افزار و یا کسب و کار باشد و گاهی می‌تواند در خصوص خدمات خاصی نیز باشد.

بیشتر وقت‌ها این شرکت‌ها، جایزه نقدی و یا کارت هدیه آمازون را ارائه می‌دهند. بنابراین می‌توان بدون فروش در آمازون کسب درآمد کرد.

» کسب درآمد از آمازون با نوشتن کتاب‌های الکترونیکی

اگر اشتیاق پول درآوردن از آمازون را دارید یکی از راه‌های آن نوشتن EBook است. می‌توان یک محتوای عالی تهیه کرد و بدون اینکه درگیر ناشر و ثبت کتاب شوید به راحتی از طریق امکانی که سایت آمازون در اختیار می‌گذارد کتاب الکترونیکی خود را ثبت کرد.

کتاب الکترونیکی بدون هیچ هزینه‌ای ثبت می‌شود و بعد از چند ساعت توسط آمازون در سایت منتشر می‌شود و هزاران کاربر از سرتاسر دنیا می‌توانند این کتاب الکترونیکی را مشاهده و خریداری کنند و از این طریق به کسب درآمد از آمازون خواهید رسید. برای این کار از سرویس Kindle آمازون باید استفاده کرد.

نوشتن یک کتاب الکترونیکی دقیقا به تخصص و تجربه بستگی دارد. هر چه محتوای بهتری تولید شود می‌توان درآمد بیشتری از آمازون کسب کرد.

وقتی پلت‌فرم کیندل را به عنوان محلی برای فروش ایبوک انتخاب می‌کنید کسب درآمد تضمین شده است. چون یک اعتبار ویژه جهانی دارد.

» کسب درآمد از آمازون با کامنت‌گذاری

این روش یک روش جالب است که می‌توان بدون داشتن محصول و یا فروش محصول از آمازون کسب درآمد کرد و یک کسب و کار اینترنتی خانگی داشت.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که محصولات و مقالات موجود در سایت آمازون را مطالعه کرده و در پایین همان مقاله یا محصول نظر خود را به صورت صادقانه بیان کنید.

این مورد می‌تواند در تمام محصولات و مقالات آمازون وجود داشته باشد. در این روش نیاز به هیچ تخصصی نیست و کسب درآمد از آمازون فقط با کامنت‌گذاری صورت می‌پذیرد.

پیشنهاد مطالعه : کسب درآمد از اینترنت

روش های کسب درآمد از سایت آمازون با سرمایه گذاری صفر:

» Merch با آمازون

Merch یک فرصت سودآور برای طراحان است. در این قسمت، شما فقط باید یک تی شرت، کاپشن یا بلوز را طراحی کنید و آن را در سایت بارگذاری کنید و بعد از آن به ازای هر فروش از آن محصول، کمیسیون کسب کنید. شما در این روش، نیازی به نگهداری محصولات در انبار خود و رسیدگی به سفارش ها را ندارید. در این قسمت، فقط کافی است یک طرح خلاقانه داشته باشید و هنگامی که کالایی با طراحی شما به فروش می رسد، کمیسیون کسب می کنید.

. چگونه می توان به Merch آمازون پیوست؟

این کار مراحل ساده ایی دارد:

. در Merch آمازون ثبت نام کنید و بعد یک طرح خلق کنید.
. طرح را روی هر کالایی که می خواهید، بارگذاری کنید.
. رنگ کالا را انتخاب کنید و توضیحاتی نیز درباره محصول بنویسید.
. از این مرحله به بعد، آمازون مسئولیت کامل ایجاد صفحه محصول، چاپ، بسته بندی، سفارش و خدمات به مشتری را بر عهده می گیرد.

شاید شما فکر می کنید که این فرصت فقط برای طراحان مهیا است. با این حال، نیازی نیست که شما حتما یک طراح حرفه ای باشید. چندین سیستم عامل آنلاین طراحی رایگان مانند Canva و Snappa وجود دارند و هر کسی از طریق این ها می تواند طرحی را برای چاپ روی به عنوان مثال یک تی شرت خلق کند. حتی، می توانید به Pinterest بروید و هر طرحی را که دوست دارید، انتخاب کرده و چاپ نمایید، اما باید اطمینان حاصل کنید که طرح انتخابی فاقد علامت چاپی روی آن باشد. در فروش هر کالا، آمازون به عنوان کمیسیون طراحی، حق امتیازی پرداخت می کند. این حق امتیاز براساس قیمت خرید محصول است که پس از در نظر گرفتن تمامی هزینه ها از جمله مواد، چاپ و پشتیبانی مشتری، توسط آمازون تعیین می شود. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی، آمازون تمامی راهنمایی های لازم را در مورد طراحی مانند وضوح آثار هنری، انتخاب رنگ، سایز و … در اختیار کاربر قرار می دهد.

» دراپ شیپینگ (Dropshipping) آمازون

اگر دوست دارید کالاهایی را با سرمایه گذاری صفر در آمازون به فروش برسانید، دراپ شیپینگ یکی از بهترین گزینه های موجود در سایت آمازون است. بسیاری از افراد دراپ شیپینگ آمازون را با FBA آمازون اشتباه می گیرند اما این دو با هم یکی نیستند. در آمازون FBA، شما باید محصولاتی را به صورت عمده خریداری و آن ها را به انبارهای آمازون تحویل دهید در حالی که در dropshipping شما هیچ محصولی را به صورت عمده خریداری نمی کنید. فروشنده محصولات را در فروشگاه خود به نمایش می گذارد و هنگامی که مشتری، کالایی را سفارش می دهد، تولیدکننده محصول را برای خریدار ارسال می کند و شما ما به التفاوت قیمت ها را به عنوان سود دریافت می کنید. در دراپ شیپینگ آمازون، شما به عنوان فروشنده مسئولیت فروش را بر عهده دارید. مراحل دراپ شیپینگ آمازون به صورت زیر است:

. ابتدا یک محصول را برای فروش در آمازون انتخاب کنید.
. سپس، یک حساب کاربری فروشنده ایجاد کنید. فقط زمانی که کالایی را به فروش برسانید، به شما سود تعلق می گیرد.
. سپس یک تولیدکننده کالا را در ایالات متحده انتخاب کنید. دلیل انتخاب یک تولیدکننده مستقر در ایالات متحده، تحویل سریع تر کالا است.

» دست سازه (Handmade) آمازون

دست سازه های آمازون یک بستر عالی دیگر است که افراد خلاق می توانند از بزرگترین پلتفرم تجارت الکترونیکی در جهان، کسب درآمد کنند. در این پلتفرم افراد می توانند محصولات دست سازی مانند جواهرات، اکسسوری و لباس را به فروش برسانند. اگر به درست کردن محصولات دست ساز علاقه دارید، این قسمت یک بستر ایده آل برای شما است. شما همچنین می توانید محصولات دست سازه خود را، خودتان برای مشتری ارسال کنید و یا اینکه می توانید محصول را به یک انبار آمازون ارسال کنید که در آن آمازون محصول را تحت برنامه FBA، ارسال می کند. این یک بستر شگفت انگیز برای کسب درآمد است اما این فرصت فقط برای هنرمندانی مهیا است که کار خود را واقعا بلدند و آن را به بهترین شیوه انجام می دهند، زیرا آمازون دارای روندی بسیار طولانی برای اطمینان از اعتبار فروشنده در این پلتفرم است. آمازون برای خدمات خود در این سرویس، 15 درصد از قیمت محصول از فروشنده دریافت خواهد کرد. جدا از این 15 درصد، هیچ هزینه‌ایی برای عضویت و یا اشتراک در این سرویس، پرداخت نمی شود.

» ترک مکانیکی (Mechanical Turk) آمازون

ترک مکانیکی یک فرصت عالی برای درآمدزایی به صورت پاره وقت است. آمازون بخش زیادی از کارهای خود را به صورت برون سپاری انجام می دهد و این کارها را در ترک مکانیکی آمازون ارائه می دهد. در این برنامه، از شما خواسته می شود که تقریبا از خانه کار کنید. متقاضی کار را در بازار مکانیک ترک قرار می دهد، جایی که یک کارمند علاقمند به کار خاص می تواند خدمات خود را ارائه دهد. ماهیت کار می تواند شامل پر کردن فرم بررسی، اعتبارسنجی داده ها و غیره باشد. این یک فرصت عالی برای شماست که در وقت آزاد خود، درآمد اضافی کسب کنید. هدف از ترک مکانیکی این است که با کاهش کارها به کارهای ریزتر و جزئی تر، پروژه ها سریع تر به تمام برسند. پیوستن به این برنامه بسیار ساده است، فقط باید یک حساب ایجاد کرده و اطلاعات لازم آن را پر کنید. کارمندان می توانند هر کاری را که به آن علاقه دارند، انتخاب کنند. با این حال، این برنامه برای شهروندان آمریکایی گزینه ی بهتری است زیرا پرداخت ها برای آمریکا فورا انجام می شود.

» کار از خانه/ موقعیت مجازی

کار از خانه یک نوعی فرصت برای کار کردن است که آمازون آن را ارائه می دهد. آمازون در صفحه موقعیت مکانی مجازی خود، شغل های زیادی مانند نماینده پشتیبانی مشتری، کارمند پشتیبانی فنی، مسئول توسعه مشاغل و غیره را قرار می دهد. این موقعیت ها برای کارهای فصلی، پاره وقت و یا تمام وقت هستند. اگر فکر می کنید که استعدادی دارید و می توانید از خانه کار کنید، صفحه موقعیت مجازی، فرصت کار کردن را در اختیار شما قرار می دهد.

» آمازون flex

اگر ماشین و همچنین گواهینامه دارید می توانید کسب درآمد از آمازون بدون سرمایه داشته باشید. Amazon Flex یک برنامه برای راننده هاست که آمازون آن را به عنوان یک گزینه تحویل یک روزه برای کاربران برتر خود راه اندازی کرده است. راننده می تواند ساعات کاری خود را انتخاب کند و در وقت آزاد خود کار تحویل مرسوله ها را انجام دهد و بین 18 تا 25 دلار در ساعت درآمد داشته باشد. برای پیوستن به آمازون Flex به شرایط زیر نیاز است:

. حداقل سن، 21 سال
. دارای یک ماشین قانونی
. دارای یک تلفن هوشمند

اگر شرایط بالا را دارید، پس فقط کافی است برنامه آمازون Flex را دانلود کنید و ساعات کاری خود را به راحتی انتخاب کنید.

» آمازون CamperForce

این بخش یک فرصت عالی برای درآمدزایی برای شخصی فراهم می کند که صاحب یک ماشین کاروان (ماشین کاروان یا به اختصار RV، به آن دسته از ماشین هایی گفته می شود که دارای طول زیادی هستند و در پشت سر راننده دارای امکانات گوناگونی از جمله وسایل خواب، آشپزی، دستشویی و … هستند. این ماشین ها در برخی از کشورها از جمله ایران به کاروان معروف اند. این خودرو از خودروهای کلاس ون حجیم تر هستند و همچنین امکانات بیشتری نیز دارند. این خودروها را می توان تلفیقی از اتوبوس و کامیون دانست) هستند. Amazon CamperForce برنامه ایی برای به دست آوردن پول سریع فصلی است.

وظیفه این برنامه، انتخاب یک کار فصلی در یک مکان است. با فرا رسیدن فصل مورد نظر، آمازون یک منطقه را به این کار اختصاص می دهد سپس شما باید بسته های آمازون را در منطقه معین و در ماشین ون خود ذخیره، بسته بندی و ارسال کنید. برای ارائه خدمات در این بخش، می توانید در هر اردوگاه 550 دلار درآمد کسب کنید.

» افیلیت مارکتینگ آمازون از طریق برنامه Amazon Associates

افیلیت مارکتینگ آمازون یکی از قدیمی ترین و پردرآمد ترین برنامه های آمازون است و بنابراین یکی از مطمئن ترین راه ها برای کسب درآمد اینترنتی است و همچنین در این برنامه، شما نیازی به سرمایه گذاری برای شروع کار خود ندارید و این نیز یکی از روش های کسب درآمد از آمازون بدون سرمایه می باشد. در این برنامه، شما محصولات و خدمات آمازون را در وب سایت، وبلاگ یا کانال خود تبلیغ می کنید و سپس به ازای هر فروش، حق کمیسیونی برای شما در نظر گرفته می شود.

راهنمای سریع در مورد نحوه شروع به کار به عنوان بازاریاب افیلیت مارکتینگ آمازون:

» انتخاب یک ویترین

انتخاب یک ویترین برای وب سایت، وبلاگ یا کانال بسیار مهم است زیرا به شما کمک می کند تا مخاطبان هدفمند خاصی را جذب کنید و خود را به عنوان یک کارشناس در آن موضوع خاص، نشان دهید. همیشه بهتر است ویترینی را انتخاب کنید که یا به آن علاقه مند هستید و یا در مورد آن اطلاعات دارید.

» یک وب سایت

راه اندازی کرده و به طور مرتب در آن، محتوا پست کنید. در ارسال مطالب در وب سایت خود، منظم باشید و هر هفته تعداد ثابتی مقاله در وب سایت خود پست کنید.

پیشنهاد مطالعه : معرفی کاربرد های سئو

» ایجاد ترافیک

پس از راه اندازی وب سایت یا کانال خود و شروع به ارسال محتوای مرتب بر روی آن، باید با استفاده از سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی مانند Facebook ، Twitter ، Instagram، Pinterest، GooglePlus، LinkedIn، Snapchat، محصولات خود را تبلیغ کنید تا بتوانید بازدید کنندگان را به سوی خود جلب کنید. شما همچنین می توانید وب سایت خود را در انجمن های مختلفی مانند Quora ، Reddit ، Roposo و سایر مواردی که مربوط به ویترین شما هستند، تبلیغ کنید. هنگام تبلیغ وب سایت خود، مواظب باشید که به مردم نگویید که حتما مقاله شما را بخوانند یا با استفاده از پیوندهایی به وبلاگ شما وارد شوند، شما باید به شیوه ایی معنی دارتر تبلیغ کردن را انجام دهید.

» کسب درآمد از وب سایت

برای اینکه بتوانید از وب سایت خود، کسب درآمد کنید، باید لینک محصولات آمازون خود را در سایت خود و همچنین در مقالات خود قرار داده تا افراد بتوانند روی آن لینک ها کلیک کرده و به صفحه محصولات وارد شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *